عیب یابی ورود به اینستاگرام

عیب یابی ورود به اینستاگرام


نمی توانم وارد اینستاگرام شوم !!! من رمز عبورم را فراموش کردم .

 

⊕ اگر رمز ورود اینستاگرام خود را فراموش کنم چه کاری می توانم انجام دهم ؟

 

اگر رمز ورود خود را به خاطر نمی آورید ، می توانید با استفاده از آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا حساب Facebook خود آن را بازنشانی کنید . اگر نمی توانید رمز عبور خود را از این طریق بازنشانی کنید ، برای کمک بیشتر برنامه Instagram را باز کنید.

بازنشانی رمز ورود خود با استفاده از آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا حساب Facebook

برای تنظیم مجدد رمز عبور خود ، ابتدا برنامه Instagram را باز کنید :

در Android :

 1. در صفحه ورود به سیستم ( Log In ) ، در زیر ورود به سیستم بر روی دریافت کمک ( Get help signing in ) برای ورود به سیستم ضربه بزنید .
 2. استفاده از نام کاربری یا ایمیل ( Use Username or Email ) ، ارسال پیام کوتاه ( Send an SMS ) یا ورود به سیستم با فیس بوک ( Log In with Facebook ) را انتخاب کنید .
 3. اطلاعات خود را وارد کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

در iPhone :

 1. در صفحه ورود به سیستم ، روی فراموشی پسورد ( Forgot Password ) در بالا ورود به سیستم ( Log In ) ضربه بزنید . 
 2. روی نام کاربری ( Username ) یا تلفن ( Phone ) ضربه بزنید .
 3. آدرس ایمیل ، نام کاربری یا شماره تلفن خود را وارد کنید ، سپس روی بعدی ( Next ) ضربه بزنید .

 

⊕ در صورت عدم دریافت ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور برای حساب اینستاگرام خود چه کاری می توانم انجام دهم ؟

 

اگر ایمیل بازنشانی گذرواژه را دریافت نمی کنید ، ممکن است این ایمیل در فیلتر هرزنامه ایمیل شما باشد . همچنین ممکن است هنگام ورود به سیستم اینستاگرام ، ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید .

برای یافتن ایمیل بازنشانی گذرواژه خود ، موارد زیر را بررسی کنید :

 • فیلتر هرزنامه در حساب ایمیل خود را بررسی کنید .
 • اگر قبلاً حسابهای اینستاگرام و فیس بوک خود را به هم پیوند داده اید ، رمزعبور خود را از طریق تأیید فیس بوک بازنشانی کنید .
 • برای اطمینان از اینکه می توانید از دامنه instagram.com@ ایمیل دریافت کنید با ارائه دهنده خدمات ایمیل خود در تماس باشید.

اگر هنگام ثبت نام در حساب خود آدرس ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید ، ما قادر به دسترسی شما به این حساب نیستیم .

 

⊕ اگر آدرس ایمیل من ، در هنگام تنظیم مجدد رمز عبور برای حساب Instagram من پیدا نشود ، چه کاری می توانم انجام دهم ؟

 

اگر هنگام بازنشانی گذرواژه خود آدرس ایمیل شما پیدا نشود ، ممکن است هنگام ورود به سیستم با ایمیل دیگری ثبت نام کرده باشید یا ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید .

اگر این مشکل را دارید ، موارد زیر را امتحان کنید :

 • در Android ، روی صفحه ورود به سیستم ( login ) روی دریافت راهنما ( Get help signing in ) برای ورود به سیستم ضربه بزنید . نام کاربری ، ایمیل یا شماره تلفن اینستاگرام خود را وارد کنید ، سپس روی بعدی ( Next ) ضربه بزنید .
 • در آیفون ، در صفحه ورود به سیستم ( login ) روی فراموشی پسورد ( Forgot password ) ضربه بزنید . نام کاربری یا شماره تلفن اینستاگرام خود را وارد کنید ، سپس روی پیوند ارسال ورود ( Send Login Link ) ضربه بزنید .
 • اگر قبلاً حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود را پیوند داده اید ، می توانید با ضربه زدن روی بازنشانی با استفاده از فیس بوک ( Reset using Facebook ) ، گذرواژه خود را با استفاده از حساب فیس بوک خود تنظیم کنید .

متأسفانه ، اگر نمی توانید به حساب ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید دسترسی پیدا کنید و حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود را پیوند ندهید ، نمی توانیم به شما اجازه دسترسی به حساب را بدهیم .

 

⊕ من یک ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور دریافت می کنم که برای حساب کاربری اشتباه می باشد .

 

اگر یک ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور برای یک حساب اشتباه دریافت می کنید ، احتمالاً حسابی که می خواهید وارد آن شوید با آدرس ایمیل دیگری ثبت شده است .

برای دسترسی مجدد به حساب صحیح ، آدرسهای ایمیل دیگری را که ممکن است استفاده کرده اید امتحان کنید . اگر قبلاً حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود را پیوند داده اید ، می توانید با ضربه زدن روی بازنشانی با استفاده از فیس بوک  ( Reset using Facebook ) ، گذرواژه خود را با استفاده از حساب فیسبوک خود بازنشانی کنید .

اگر فکر می کنید یک حساب اینستاگرام با آدرس ایمیل شما مرتبط است و مالک آن حساب نیستید ، به ما اطلاع دهید .

 

⊕ چه کاری می توانم انجام دهم در صورتی که دریافت ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور را دریافت کنم ، اما هنوز نتوانم وارد اینستاگرام شوم ؟

 

اگر رمز ورود خود را به خاطر نمی آورید ، شما می توانید برای دسترسی مجدد به حساب اینستاگرام خود ، یک ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور درخواست کنید . ایمیل به شما این گزینه را می دهد که یا بلافاصله از آدرس ایمیل خود وارد شوید یا ابتدا رمز ورود را قبل از ورود به سیستم تغییر دهید .

 اگر ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور کار نمی کند :

 • در صورتی که ایمیل قبلی منقضی شده باشد ، درخواست یک ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور جدید را امتحان کنید .
 • اطمینان حاصل کنید که به جای انتخاب ورود به سیستم ، با انتخاب تنظیم مجدد رمز ورود اینستاگرام خود ( reset your Instagram password ) در ایمیل ، رمزعبور خود را مجدداً تنظیم کنید .
 • اگر می خواهید رمز ورود خود را تغییر دهید زیرا فکر می کنید حساب اینستاگرام شما هک شده است ، در مورد ( getting help with logging in ) سیستم اطلاعات بیشتری کسب کنید .

1399-07-09
برای ثبت دیدگاه باید ورود کنید.ورود