تنظیمات مودم

تنظیمات مودم


1- در ابتدا سیستم خود را به مودم متصل کنید در صورت اتصال از طریق شبکه وایرلس برای اولین بار یوزرو پسورد WIFI زیر مودم نوشته شده است . در غیز اینصورت در صورتی که یوزر و پسورد وایفا را نمی دانید از کابل برای اتصال استفاده نمایید . 

2- پس از اتصال به مودم برای ورود به صفحه ی تنظیمات ، بسته به مدل مودم عبارت 192.168.0.1 و یا 192.168.1.1 را در آدرس مرورگر وارد کنید تا صفحه ی لاگین برای شما نمایش داده شود . اگر با هیچ یک از آدرس های گفته شده صفحه ای نمایش داده نشد آدرس را از برچسب زیر مودم نگاه کنید و وارد نمایید.

3-یوزر را admin و پسورد  را نیز admin وارد کنید . 

4- صفحه ی تنظیمات بسته به نوع مودم می تواند متفاوت باشد . گزینه ی interface setup  را انتخاب نمایید و وارد زیر شاخه ی internet شوید.

5- در این قسمت ابتدا از شما PVC را می خواهد که بسته به نوع آن اعداد مربوط به VPI  و  VCI متفاوت خواهد شد . این اعداد بسته به اشتراک شما متفاوت می باشد و بهتر است انها از شرکت ارائه دهنده ی اینترنت سوال کنید . 

6-سپس تنظیمات قسمت مربوط به ISP را انجام دهید و گزینه ی PPPOA/PPPOE را انتخاب نمایید .

7-پس از ان از شما یک یوزر و پسورد می خواهد که یوزر شماره تلفن ثابت شما می باشد و پسورد را در صورتی که نمی دانید می توانید از شرکت پشتیبان بپرسید . در صورتی که اینترنت را از شرکت مخابرات تهیه کرده اید با شماره ی 2020 تماس بگیرید .

8-در نهایت گزینه ی SAVE را در پایین صفحه انتخاب نمایید و صبر کنید تا مودم ریست شود .


1399-07-07
برای ثبت دیدگاه باید ورود کنید.ورود