راهنمای استفاده از سایت :

فایل آموزشی:

راهنمای ثبت مهارت : لینک دانلود فایل راهنمای ثبت مهارت
نرم افزار ضبط ویدئو(رمز فایل فشرده www.p30download.com) : لینک دانلود نرم افزار ضبط ویدئو
راهنمای نصب نرم افزار ضبط ویدئو : لینک دانلود راهنمای نصب نرم افزار ضبط ویدئو
راهنمای کاهش حجم ویدئو : لینک دانلود فایل راهنمای کاهش حجم ویدئو

روال کار :

مراحل کار برای استخدام شدن :

ارسال نمونه کار: مهارتی را که بر آن تسلط بیشتری دارید در یک ویدئو حداقل 30 دقیقه ای (هرچه زمان ویدئو بیشتر و آموزش کامل تر باشد امتیاز شما بیشتر خواهد بود)آموزش داده و برای ما ارسال نمایید ( فایل راهنمای ثبت مهارت ). مهارت شما به صورت رایگان بروی سایت قرار می گیرد و در هر حوزه مهارت هایی که بیشترین نظر مثبت را از کارآموزان دریافت نمایند ، انتخاب می گردند و پس از برگزیده شدن به سه شیوه ی کاری که در ادامه توضیح داده شده است ، می توانید استخدام شوید .
دقت کنید : تنها ملاک برای گزینش و استخدام شدن شما بستگی به کیفیت آموزشی ، ویدئو ارسالی و میزان رضایت و نظر کاربران سایت در مورد مهارت شما خواهد بود
در صورت هر گونه سوال می توانید از قسمت پشتیبان با ما در ارتباط باشید.

نکاتی که هنگام ضبط ویدئو استخدامی باید مورد توجه قرار دهید :

روش مناسب برای ضبط ویدئو از مهارت خودتان :

شرایط ضبط ویدئو: ویدئو شما باید حداقل 30 دقیقه باشد و بهتر است برای ارسال سریعتر و راحتر ویدئو ، آن را در چند قسمت 15 تا 20 دقیقه ای ضبط نمایید .
در صورتی که کار شما با کامپیوتر قابل ارائه و ضبط می باشد در پایین این صفحه لینک دانلود ( نرم افزار ضبط ویدئو ) نرم افزار مناسب برای این کار و روش استفاده از آن برای شما قرار داده شده است .
دقت کنید :برای آموزش بهتر مباحث حتماً از فایل پاورپوینت استفاده نمایید .
در صورتی که مهارت شما نیازی به کامپیوتر برای ارائه ندارد می توانید با گوشی موبایل خود ویدیو را ضبط کنید و دقت نمایید که گوشی را در جهت افقی قرار دهید (یعنی عکس حالتی که در هنگام تماس از گوشی استفاده می نمایید)

برای استخدام شدن چه روش هایی وجود دارد

انواع شیوه های استخدام شدن در سایت با مهارت

شیوه های استخدامی: افرادی که در سایت پذیرفته شوند و مهارت های آنها از نظر مخاطبان سایت قابل قبول باشد به 4 شیوه می توانند با ما همکاری داشته باشند .
اولاَ: افرادی که تمایل به شرکت در مهارت های حضوری را داشته باشند می توانند در مهارت هایی که در مکان موسسه برکزار می گردد ادامه همکاری را داشته باشند در این شیوه 40 درصد درآمد حاصل از مهارت به مدرس تعلق می گیرد.
دوماَ : افرادی که تمایل به همکاری به صورت مجازی و آنلاین را داشته باشند در مهارت هایی که در زمان مشخص به صورت آنلاین برگزار می گردد می توانند با ما همکاری داشته باشند و بنا به تعداد شرکت کننده در مهارت 60 درصد شهریه ها را دریافت خواهند کرد.
سوماَ : افرادی که تمایل به همکاری به صورت مجازی و آفلاین را داشته باشند نیز می توانند مهارت های خود را ضبط کرده و به دو صورت به فروش برسانند حالت اول : خرید مهارت توسط تیم بامهارت و حالت دوم :فروش مهارت توسط خود فرد به کمک سایت
در حالت اول هزینه مهارت به صورت کامل توسط تیم با مهارت پرداخت می شود و درآمد آن کامل به سایت تعلق خواهد داشت و مدرس حق انتشار آن را در هیچ شبکه و سایت دیگری نخواهد داشت و حالت دوم : مهارت فرد بروی سایت بارگزاری می گردد و تمام درآمد حاصل از فروش مهارت به خود فرد تعلق می گیرد و هیچ کارمزدی دریافت نمی گردد .
چهارماَ : از بین افرادی که ویدیو های آنها برگزیده شود و روحیه دورکاری را داشته باشند و مسئولیت پذیر نیز باشند تعداد 7 نفر برای انجام فعالیت های سامانه و پشتیبان نیز پذیرفته خواهند شد . که علاقه مندان می توانند در قسمت پشتیبان یک پیام با متن درخواست همکاری به عنوان پشتیبان نیز ارسال نمایند تا در مراحل بعدی در این زمینه نیز مورد گزینش قرار گیرند .(دقت فرمایید تنها افرادی که نیاز زیادی به کار داشته و در حال حاضر هیچ شغل دیگری ندارند در قسمت پشتیبان پیام بدهند)
مهلت ثبت نام و ارسال ویدیو ها محدود می باشد و هر زمان که تیم با مهارت تشخیص به اتمام کار بدهد دیگر ویدیو های ارسالی برای استخدامی بررسی نخواهد شد .
بیمه : افرادی که بیش از 10 ماه همکاری موفق را با ما داشته باشند امکان بیمه شدن را خواهند داشت .

فعالیت هایی که از طریق عضویت در این سامانه برای شما امکان پذیر می باشد :

یاد بگیر و یاد بده

انتشار مهارت های خود برای فروش به دیگران: به راحتی و بدون پرداخت حتی یک ریال شما می توانید مهارت هایی را که تا به امروز کسب کرده اید به فروش برسانید و آنها را در اختیار افرادی قرار دهید که تازه به این سامانه آشنا شده اند و در ابتدای راه هستند .
کسب مهارت های جدید و مورد تایید: شما در این سامانه با پرداخت هزینه های اندکی می توانید مهارت های مورد نیاز خود را فرا گیرید و همچنین پس از خرید یک مهارت در سود حاصل از فروش مهارت ها نیز شریک می شوید هر مهارتی که فرا می گیرید نه تنها راهی برای ادامه ی فعالیت های حرفه ای شما خواهد بود بلکه در آینده از طریق همین سامانه مهارت هایی را که کسب کرده اید می توانید به فروش برسانید.

روش های کسب درآمد :

کسب درآمد از خرید و فروش مهارت ها:

درآمد از فروش مهارت ها: مهارت های شما برای فروش در اختیار همه قرار می گیرد شرایط پذیرش در سامانه برای انتشار مهارت های خود بسیار ساده می باشد و فقظ کافیست کیفیت در ساخت ویدیو و فایل ها را رعایت نمایید .
درآمد از خرید مهارت ها: شما در زمان خرید هر مهارت از آن به بعد از درآمد حاصل از فروش مهارت شریک می باشید و در صد مشخصی از دآرمد فروش به شما اختصاص داده می شود . هر چه مشارکت شما در خرید مهارت ها زودتر اتفاق بیفتد درآمد شما از فروش به نسبت بیشتر خواهد بود .
همکاری با ما: همچنین در آینده قصد داریم برای افرادی که در سامانه فعالیت داشته اند زمینه های درآمدی بیشتری را بسته به مهارت هایشان ایجاد نماییم.

قوانین و مقرراتی که باید به آن توجه نمود :

رعایت قانون:

پایبندی به قانون : عضویت در این سامانه به این معنا می باشد که تمامی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران را پذیرفته اید و باید به آن پایبند باشید .
حذف اکانت : نشر هر گونه تصویر و ویدیو که با قوانین جمهوری اسلامی مغایرت داشته باشد منجر به حذف اکانت شما خواهد شد و هیچ مسئولیتی در این باب متوجه مسئولان این سامانه نمی باشد .