درباره ما:

خدمات سامانه

در سامانه ی با مهارت افراد این توانایی را دارند که مهارت های خود را برای فروش در اختیار دیگران قرار دهند و بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای خودشان کسب درآمد داشته باشند. شاید بارها به این مشکل برخورده باشید که خودتان و یا نزدیکانتان علاقه و توانایی لازم برای تدریس مهارت های خود به دیگران را دارا می باشند ولی امکانات و شرایط لازم برای تدریس به دیگران برایشان فراهم نمی باشد .
ارائه مهارت به دیگران در صورتی که در شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و یا شبکه هایی مانند آپارات صورت گیرد ، ویدئو های شمابه صورت رایگان در اختیار دیگران قرار می گیرد و هیچ درآمدی را برای شما در بر نخواهد داشت .
از این رو خیلی از افراد تمایل به آموزش به دیگران به صورت حضوری دارند که با توجه به محدودیت در تعداد آموزشگاهها و نبود کارآموز به دلیل شهریه های سنگین خیلی از افراد که توانایی تدریس را دارند متاسفانه نمی توانند از این قابلیت خود بهره مند شوند.
راه اندازی یک وب سایت برای خودمان و فروش مهارت هایمان نیز کار ساده ای نمی باشد و بسیار هزینه بر می باشد .
از این رو تیم با مهارت با ایجاد یک ایده ی نو آورانه تلاش کرده است تا تمام این مشکلات را برطرف نماید .
1 امکان بررسی لحظه ای میزان فروش مهارت هایتان : کاربران به راحتی پس از قرار دادن ویدئوهای خود می توانند میزان بازدید و میزان فروش مهارت هایشان را بررسی کنند. همچنین با بررسی نظرات دیگران در مورد مهارت های خودشان می توانند نقاط ضعف خود را بهتر بشناسند و آنها را برطرف نمایند.
2 امکان درخواست تسویه حساب و دریافت کل مبلغ فروش در هر لحظه : پس از خرید ویدئوهای شما توسط کارآموزان ، مبلغ پرداختی آنها بلافاصله در پنل کاربری شما شارژ می شود و پس از ارسال درخواست تسویه توسط شما ، مبلغ حاصل از فروش در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می گردد. .
3 امکان انتشار تعداد نامحدود ویدئو و مهارت : در این سامانه شرایطی فراهم گردیده است که افراد به هر تعداد که بخواهندو بدون هیچ محدودیتی می توانند مهارت های خودشان را تعریف کنند و ویدئوهای مربوط به مهارت هایشان را بدون هیچ محدودیتی و به صورت کاملاً رایگان بارگزاری نمایند. ویدئوهای شما پس از بارگذاری در مدت زمان کمتر از 12 ساعت توسط کارشناسان ما بررسی می گردد و پس از آن در سایت منتشر می شود .
4 امکان برقراری ارتباط به صورت پرسش و پاسخ با کارآموزان: یکی دیگر از امکاناتی که در این سامانه به آن پرداخته شده است امکان برقراری ارتباط بین مدرس و کارآموزان می باشد . کارآموزان سوالات خود را در پایین هر ویدئو از استاد می پرسندو مدرس دوره به آنها پاسخ می دهد . این امکان باعث می گردد تا میزان رضایت کارآموزان از کارهای شما افزایش پیدا کند و مهارت های بیشتری از شما را خریداری نمایند .
5 امکان دسترسی به پنل کاربری اختصاصی با امکانات مدیریتی متعدد : به ازا هر کاربر یک پنل کاربری طراحی گردیده است که مخصوص به خود آن شخص می باشد . کاربران می توانند از امکانات متعددی که در این قسمت قرار گرفته است استفاده نمایند . از جمله امکان مدیریت میزان فروش مهارت ها ،امکان ویرایش اطلاعات شخصی از جمله تصویر پرسنلی ، امکان مشاهده میزان درآمد مشارکت و ده ها امکان دیگر
6 کسب درآمد با خرید مهارت های دیگران : نکته بسیار حائز اهمیت در این سامانه این می باشد که اگر شما مهارت را خریداری نمایید که ما به این کار مشارکت در مهارت می گوییم تا لحظه ی آخر فروش آن مهارت به دیگران در فروش آن مهارت شریک می باشید و مابه التفاوت مبلغی را که برای خرید آن مهارت پرداخت گرده اید و مبلغی که در نهایت آن مهارت بدست اورده است را دریافت می کنید و این خود یک شیوه کسب درامد برای شما میباشد که انگیزه ای برای شرکت در مهارت ها برای شما خواهد بود . به عنوان مثال اگر شما مهارت ای را در ابتدا به مبلغ 5 هزار تومان خریداری نماییدو ان مهارت پس از چند روز فروش به مبلغ 100 هزار تومان به فروش برسد شما 95 هزار تومان از ما دریافت می کنید و دلیل این کار برای این میباشد که شما با خرید خود باعث بالا رفتن ارزش مهارت ها میشوید و سود حاصل از این کار باید برای شما نیز محاسبه گردد.

نگرش های ما

هدف اصلی ما ایجاد شرایطی می باشد تا افراد به راحتی بتوانند مهارت ها خود را با دیگران به اشتراک بگذارندو همچنین از این کار کسب درآمد داشته باشند تا این چرخه بتواند ادامه پیدا کند و سطح مهارتی افراد چه بعنوان مدرس و چه بعنوان کارآموز افزایش پیدا کند . تیم بامهارت همواره تمام تلاش خود را در راستای ایجاد ایرانی با مهارت قرار داده است . کسب مهارت نه تنها هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری میان مدت می باشد . ما باید قدر اساتید دارای مهارت را بدانیم و به هنرو مهارت آنها ارج نهیم . تمامی درآمد های این سایت در راستای همایت از اساتید سایت هزینه می گردد. به امید روزی که هر ایرانی ، یک بامهارت شود .

آدرس ما

دفتر مرکزی :
استان خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان مدرس - نبش مدرس 18
شعبه 1 :
استان خراسان رضوی - مشهد - خیابان وکیل آباد
مدیرعامل:
مهندس عارف عارف نیا
تلفن های تماس :
05632357245