درباره ما:

خدمات سامانه

در این سامانه سیستمی اتخاذ شده است که برای اولین بار در سیستم آموزشی دنیا به کار گرفته شده است . ما آموزش های مختلف را با خود کار آموزان برگزار می نماییم و هر کارآموز یک استاد می باشد و دلایل زیادی را داریم که این بهترین سیستم یادگیری می باشد .
1 دلیل این موضوع که هر کس با هر توانایی می تواند استاد شود این میباشد که در هر سطح از توانایی افرادی وجود دارند که از ان سطح پایین تر می باشند و مدرس می تواند به بهترین نحو ممکن به آنها آموزش دهد زیرا اختلاف سطح زیاد بین استاد و کارآموز خود مشکلات آموزشی زیادی را ایجاد مینماید و از کیفیت یادگیری میکاهد. و در ابتدا هر چه سطح دانشی مدرس و کارآموز به هم نزدیک تر باشد یادگیری بهتر و راحتتر صورت می گیرد . شاید بارها برای شما این موضوع اتفاق افتاده باشد که برای یادگیری یک مطلب در کلاس پس ازبارها گفتن استاد هنوز مطالب برای شما گنگ می باشد ولی با یک بار توضیح دادن هم کلاسیتان آن مطلب را برای همیشه فرا گرفته اید و این خود مثالی برای تصدیق این موضوع میباشد که هر چه استاد و شاگرد از نظر سطح دانشی اختلاف کمتری داشته باشند زبان یکدیگر را بهتر درک می نمایند.
2 تلاش برای آموزش مطالب به دیگران خود بهترین راه برای یادگیری میباشد در زمانی که شما سعی دارید مطالبی را که آموخته اید به دیگران نیز آموزش دهید تازه متوجه می شوید کجا ها ضعف دارید و کجا ها را هنوز به طور کامل فرا نگرفته اید و نقاط قوت و ضعف شما پدیدار می شود پس این موضوع که شما پس از یادگیری یک مطلب سعی نمایید آن را به دیگران نیز آموزش دهید به یادگیری خودتان نیز بسیار کمک می کند .
3 شما برای هر آموزش در ابتدا مبلغ اندکی را پرداخت می کنید و این در حالی می باشد که اگر آموزش مورد تایید خریداران باشد با هر خرید مبلغی به قیمت آن افزوده می شود و پس از چندین خرید به قیمت نهایی خود می رسد .پس می توان نتیجه گرفت که در ابتدا اگر مهارتی مورد تایید نباشد شما هزینه ی اندکی را پرداخت می کنید و اگر آن مهارت با کیفیت و مناسب باشد مبلغی برابر ارزش واقعی ان را پرداخت خواهید نمود که این مبلغ با ارزش واقعی آن مهارت بسیار متفاوت هست و اگر قرار باشد انرا در یک آموزشگاه بگذرانید باید چندین برابر بیشتر پرداخت نمایید.در همه حال ما تمامی شرایط را برای ارزش گذاری یک مهارت در نظر گرفته ایم تا هر دو طرف معامله یعنی استاد و کار آموز ارزش واقعی آموزش را دریافت و پرداخت نمایند.
4 نکته بسیار حائز اهمیت در این سامانه این می باشد که اگر شما مهارت را خریداری نمایید که ما به این کار مشارکت در مهارت می گوییم تا لحظه ی آخر فروش آن مهارت به دیگران در فروش آن مهارت شریک می باشید و مابه التفاوت مبلغی را که برای خرید آن مهارت پرداخت گرده اید و مبلغی که در نهایت آن مهارت بدست اورده است را دریافت می کنید و این خود یک شیوه کسب درامد برای شما میباشد که انگیزه ای برای شرکت در مهارت ها برای شما خواهد بود . به عنوان مثال اگر شما مهارت ای را در ابتدا به مبلغ 5 هزار تومان خریداری نماییدو ان مهارت پس از چند روز فروش به مبلغ 100 هزار تومان به فروش برسد شما 95 هزار تومان از ما دریافت می کنید و دلیل این کار برای این میباشد که شما با خرید خود باعث بالا رفتن ارزش مهارت ها میشوید و سود حاصل از این کار باید برای شما نیز محاسبه گردد.
5 در صورتی که شما مدرس یک مهارت باشید و آن مهارت را انتشار دهید به ازا هر فروش مهارت به اندازه ی مبلغ قیمت پایه مهارت دریافت می کنید و در واقع به طور مستقیم در میزان فروش مهارت شریک هستید و این باعث می گردد تا تلاس نمایید مهارت های با کیفیتی را انتشار دهید .

نگرش های ما

دغدغه اساسی ما همیشه این موضوع بود که برای آموزش به افراد همیشه اساتید را برگزینیم که از لحاظ سطح دانش فنی در جایگاهی باشند که بتوانند مطالب مورد نیاز را به نحوه احسنت به کارآموزان آموزش دهند در طی سالیان متمادی به این مهم دست یافتیم که همیشه اساتید با دانش زیاد مدرسین خوبی برای کلاس های پایه نمی باشند و این در حالی است که اساتید با تخصص های بالا برای مهارت های پیشرفته و کارآموزان نیمه حرفه ای بسیار عالی عمل می نمایند ولی این اساتید در مواجهه با کارآموزانی که در سطح پایین و اولیه راه می باشند نمی توانند حق مطلب را به درستی ادا نمایید و این کلاس ها از نظر کیفیت پایین می باشند لذا براین باور هستیم که برای هر آموزش اساتیدی با توانایی متناسب با همان مهارت نیاز می باشد .

آدرس ما

دفتر مرکزی :
استان خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان مدرس - نبش مدرس 18
شعبه 1 :
استان خراسان رضوی - مشهد - خیابان وکیل آباد
مدیرعامل:
مهندس عارف عارف نیا
تلفن های تماس :
05632357245